SAĞLIK ÇALIŞANLARI için DİJİTAL MEKTUP

Lütfen Platformu, salgın sürecinde farkındalık oluşturacak bir çalışmaya daha imza attı. Salgın döneminin hem bireysel hem de toplumsal anlamda sorumluluk almamız gerektiği gerçeğinden dola çıkan Lütfen Platformu, Dijital Mektup kampanyası başlattı.

Kampanya kapsamında, Lütfen Platformu’nun web sitesinde yer alan, özel olarak geliştirilen yazılım ile hazırlanan “Dijital Mektup” bölümünde, isteyen katılımcılar sağlık çalışanlarına Covid-19 salgını döneminde gösterdikleri üstün çalışma gayreti sebebi ile duygu, düşünce ve teşekkürlerini ileten mektup yazabilecek.

Katılımcılar, teşekkürlerini iletecekleri dijital mektuplarını isterse kurumlara özel, isterlerse de genel tüm sağlık çalışanlarına gönderebilecek. 

dijitalmektup.lutfenplatformu.org

Nasıl Katılabilirim?

Dijital mektupla sağlıkçıların gösterdiği üstün gayreti taktir etmek isteyen vatandaşlar dijitalmektup.lutfenplatformu.org’u ziyaret ederek, mektuplarını yazabilirler. Mektuplar gönderici ve alıcı bilgileri de eklendikten sonra belirtilen alıcı adresine Lütfen Platformu tarafından ücretsiz olarak gönderilecek. Ayrıca dijital mektup gönderen vatandaşlar, ilgili görselleri indirerek sosyal medya hesaplarından #DestanYazanlaraMektupYaz hastagi ile paylaşabilecek.